در نشست هم انديشي قطعه سازان مطرح شد؛

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: در صورت ارایه پیشنهادهای قطعه سازان با هدف بهبود وضعیت این صنعت، این پیشنهاد در قالب طرح دو فوریتی به مجلس شورای اسلامی ارایه خواهد شد.

سید مهدی مقدسی در نشست هم اندیشی قطعه سازان خودرو سراسر کشور با بیان این مطلب اظهار کرد: نگاه یک طرفه و از بالا به پایین خودروسازان به قطعه سازان باید از بین برود چرا که فعالان این صنعت بخشی از خانواده خودروساز به شمار می رود.
وی بر حذف عملکرد جزیره ای در شرایط فعلی تاکید و تصریح کرد: در سال های گذشته هزینه های غیرتولیدی خودروسازان بالا بوده به طوری که خرید و تشکیل شرکت های زیرمجموعه در گروه خودروسازی همچون سایپا منجر با افزایش هزینه های تولید شده که این هزینه به قطعه ساز و مصرف کننده شیفت داده شده است.
مقدسی ادامه داد: باید ظرفیت های قطعه سازان را باور کرده و تهدیدها را به فرصت تبدیل کنیم.


لینک کوتاه : http://www.ismapa.com/?p=110
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

اطلاعیه ها

اعضای انجمن تخصصی صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه سازان خودرو کشور نامه ای سرگشاده با موضوع «درخواست جلوگیری از بروز فاجعه در صنعت قطعه سازی کشور» به رئیس جمهوری نوشتند.

تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین دانشگاه علم و صنعت ایران و انجمن تخصصی صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه‌سازان کشور امضاء شد. جزئیات این تفاهم نامه به شرح ذیل می باشد.

نشست هم اندیشی قطعه سازان که به همت انجمن صنایع همگن قطعه سازان که روز یکشنبه ۱۰ تیر ماه برگزار شده با قرائت بیانیه پایانی به کار خود پایان داد.

بزرگترین گردهمایی قطعه سازان خودرو کشور با موضوع مشکلات و معضلات صنعت قطعه سازی کشور روز یکشنبه ۱۰ تیر ماه در محل تشکل های اتاق بازرگانی برگزار خواهد شد.

با برگزاری مجمع عمومی انجمن صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه سازان خودرو کشور، هیئت مدیره جدید این انجمن برای مدت سه سال آینده انتخاب شد.

با امضاء وزيرصنعت، معدن و تجارت پروانه تاسيس اولين انجمن تخصصي كشوري زير نظر اين وزارت خانه ابلاغ شد.

کلیه حقوق سایت محفوظ است . استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
کلیه حقوق سایت برای انجمن صنایع همگن قطعه سازان کشور محفوظ است . استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است