تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین دانشگاه علم و صنعت ایران و انجمن تخصصی صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه‌سازان کشور امضاء شد.

در حاشیه اولین نمایشگاه بین‌المللی قطعات، لوازم یدکی و خدمات پس از فروش خودرو تیرماه ۹۷ تهران واقع در شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر آفتاب، تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین دانشگاه علم و صنعت ایران و انجمن تخصصی صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه‌سازان کشور با هدف همکاری صنعت قطعه سازی و دانشگاه و استفاده از ظرفیت‌های دانشگاه علم و صنعت در بومی‌سازی دانش فنی و فن‌آوری تولید قطعات کشور امضاء شد.

با امضاء تفاهم‌نامه حاضر سیستم طراحی و تحقیق و توسعه برای شرکت های قطعه‌ساز، در قالب عقد قراردادها مشترک همکاری با دانشگاه علم و صنعت فراهم می‌شود. امکان طراحی قطعات در راستای کاهش وابستگی خارجی و استقلال علمی و فنی ایجاد خواهد شد.

در همین راستا درحاشیه این نمایشگاه قرارداد همکاری فی‌مابین شرکت قطعه‌سازی پروزن و پیک افروز غرب با دانشگاه مذکور امضاء شد و با توجه به نزدیکی به شروع تحریم آمریکا و لزوم بومی‌سازی دانش قطعه‌سازی و خودرو سازی امید است شاهد نزدیکی بیش از پیش صنعت و دانشگاه باشیم.

امضاء تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین دانشگاه علم و صنعت و انجمن تخصصی صنایع همگن نیرو محرکه


لینک کوتاه : http://www.ismapa.com/?p=114
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

اطلاعیه ها

اعضای انجمن تخصصی صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه سازان خودرو کشور نامه ای سرگشاده با موضوع «درخواست جلوگیری از بروز فاجعه در صنعت قطعه سازی کشور» به رئیس جمهوری نوشتند.

تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین دانشگاه علم و صنعت ایران و انجمن تخصصی صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه‌سازان کشور امضاء شد. جزئیات این تفاهم نامه به شرح ذیل می باشد.

نشست هم اندیشی قطعه سازان که به همت انجمن صنایع همگن قطعه سازان که روز یکشنبه ۱۰ تیر ماه برگزار شده با قرائت بیانیه پایانی به کار خود پایان داد.

بزرگترین گردهمایی قطعه سازان خودرو کشور با موضوع مشکلات و معضلات صنعت قطعه سازی کشور روز یکشنبه ۱۰ تیر ماه در محل تشکل های اتاق بازرگانی برگزار خواهد شد.

با برگزاری مجمع عمومی انجمن صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه سازان خودرو کشور، هیئت مدیره جدید این انجمن برای مدت سه سال آینده انتخاب شد.

با امضاء وزيرصنعت، معدن و تجارت پروانه تاسيس اولين انجمن تخصصي كشوري زير نظر اين وزارت خانه ابلاغ شد.

کلیه حقوق سایت محفوظ است . استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
کلیه حقوق سایت برای انجمن صنایع همگن قطعه سازان کشور محفوظ است . استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است