در جلسه انجمن قطعه سازان با وزير صمت مطرح شد

در جلسه وزیر صنعت،معدن و تجارت با قطعه سازان مصوب شد ۸ پیشنهاد انجمن صنایع همگن در هیات دولت مورد بررسی و تصمیم گیری قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی انجمن صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه سازان خودرو کشور، در جلسه وزیر صمت با قطعه سازان که با حضور مدیران عامل ۲ خودروساز بزرگ کشور، معاون صنایع و معاون برنامه ریزی وزارت صمت، رئیس فراکسیون قطعه سازان مجلس شورای اسلامی و مشاوران وزیر صمت برگزار شد، انجمن صنایع همگن با بیان مشکلات و معضلات حوزه قطعه سازی خودرو هشدار های خود را در خصوص وضعیت بحرانی این صنعت اعلام و راه کاهای خود را برای بهبود وضعیت فعلی ارائه کرد.

در جریان این جلسه راه‌کارها و پیشنهادات انجمن صنایع همگن که حاصل همفکری با قطعه سازان کشور در گردهمائی سراسری قطعه سازان بود مورد بررسی قرار گرفت و  وزیر صنعت،معدن و تجارت نیز قول مساعد خود را در خصوص ارائه بند های آن در هیات دولت را به قطعه سازان داد. همچنین دکتر رحمانی دستور بررسی عاجل در خصوص بروز رسانی قیمت قطعات خودرو را به مدیران عامل ایران خودرو و سایپا داد.

گفتنی است شهاب الدین بی‌مقدار رئیس فراکسیون قطعه سازان مجلس نیز اعلام کرد که از تمامی اهرم های قوه مقننه جهت پیشبرد اهداف و احیای قطعه سازان استفاده خواهد کرد و  از آمادگی محلس جهت همکاری و همراهی با قطعه سازان خبر داد.

در ادامه گزارش تصویری و پرزنت انجمن صنایع همگن قطعه سازان در جلسه روز گذشته را مشاهده خواهید کرد:

برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید


لینک کوتاه : http://www.ismapa.com/?p=179
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

اطلاعیه ها

اعضای انجمن تخصصی صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه سازان خودرو کشور نامه ای سرگشاده با موضوع «درخواست جلوگیری از بروز فاجعه در صنعت قطعه سازی کشور» به رئیس جمهوری نوشتند.

تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین دانشگاه علم و صنعت ایران و انجمن تخصصی صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه‌سازان کشور امضاء شد. جزئیات این تفاهم نامه به شرح ذیل می باشد.

نشست هم اندیشی قطعه سازان که به همت انجمن صنایع همگن قطعه سازان که روز یکشنبه ۱۰ تیر ماه برگزار شده با قرائت بیانیه پایانی به کار خود پایان داد.

بزرگترین گردهمایی قطعه سازان خودرو کشور با موضوع مشکلات و معضلات صنعت قطعه سازی کشور روز یکشنبه ۱۰ تیر ماه در محل تشکل های اتاق بازرگانی برگزار خواهد شد.

با برگزاری مجمع عمومی انجمن صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه سازان خودرو کشور، هیئت مدیره جدید این انجمن برای مدت سه سال آینده انتخاب شد.

با امضاء وزيرصنعت، معدن و تجارت پروانه تاسيس اولين انجمن تخصصي كشوري زير نظر اين وزارت خانه ابلاغ شد.

کلیه حقوق سایت محفوظ است . استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
کلیه حقوق سایت برای انجمن صنایع همگن قطعه سازان کشور محفوظ است . استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است