به گزارش روابط عمومی انجمن صنایع همگن قطعه سازان، با شروع تحریم های ظالمانه امریکا بر ضد صنعت خودرو و بوجود آمدن شوک اقتصادی بر صنایع پایین دستی از جمله صنعت قطعه سازی طی دو ماه گذشته برخی از قطعه سازان، پویش تغییر پروفایل های خود را با تصویر هماهنگ و متحد الشکل «کارگران بیکارند» آغاز کردند و این اقدام را راهی برای رساندن صدای خود با موضوع بحرانی بودن شرایط اشتغال ارزشمند این صنعت به مسئولان ذیربط دانستند.
بدین ترتیب با توجه به مصوبات اتخاذ شده توسط وزارت صمت،فعالان صنعت قطعه سازی تصمیم گرفته اند تا اطلاع ثانوی پروفایل های خود را به حالت عادی برگردانند.


لینک کوتاه : http://www.ismapa.com/?p=201
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

اطلاعیه ها

اعضای انجمن تخصصی صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه سازان خودرو کشور نامه ای سرگشاده با موضوع «درخواست جلوگیری از بروز فاجعه در صنعت قطعه سازی کشور» به رئیس جمهوری نوشتند.

تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین دانشگاه علم و صنعت ایران و انجمن تخصصی صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه‌سازان کشور امضاء شد. جزئیات این تفاهم نامه به شرح ذیل می باشد.

نشست هم اندیشی قطعه سازان که به همت انجمن صنایع همگن قطعه سازان که روز یکشنبه ۱۰ تیر ماه برگزار شده با قرائت بیانیه پایانی به کار خود پایان داد.

بزرگترین گردهمایی قطعه سازان خودرو کشور با موضوع مشکلات و معضلات صنعت قطعه سازی کشور روز یکشنبه ۱۰ تیر ماه در محل تشکل های اتاق بازرگانی برگزار خواهد شد.

با برگزاری مجمع عمومی انجمن صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه سازان خودرو کشور، هیئت مدیره جدید این انجمن برای مدت سه سال آینده انتخاب شد.

با امضاء وزيرصنعت، معدن و تجارت پروانه تاسيس اولين انجمن تخصصي كشوري زير نظر اين وزارت خانه ابلاغ شد.

کلیه حقوق سایت محفوظ است . استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
کلیه حقوق سایت برای انجمن صنایع همگن قطعه سازان کشور محفوظ است . استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است