انجمن تخصصی صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه سازان خودرو کشور در پی شهادت مظلومانه سردار قاسم سلیمانی به دست ایادی استکبار، پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی انجمن تخصصی صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه سازان خودرو کشور ، در پیام تسلیت انجمن همگن آمده است:

بسم رب الشهدا والصدیقین

شهادت هنر مردان خداست.

شهادت   سردار  سرافراز، سرلشکر پاسدار  حاج قاسم سلیمانی،هر چند آرزوی دیرینه این فرزند رشید ملت و اسوه اخلاق و استوره شجاعت و دلاوری بود،حسرتی عظیم و غمی سنگین و جانکاه در دل و مسئولیتی بزرگ بر دوش ما گذاشت  و” ایران ”  عزیز  را به سوگ نشاند.

سربازان جنگ اقتصادی کشور عزیزمان در کنار ملت بزرگ، آزاده  و سرافراز میهن، رهرو راه پاک سردار شهیدشان  هستند و پیروزی در عرصه نبرد اقتصادی همچون سایر عرصه های نبرد از آن ما خواهد بود انشاالله…

شهادت حسین گونه این سردار والا  مقام را به همه آحاد ملت تسلیت عرض نموده و از پروردگار پاک عزت و سرافرازی ملت و کشور عزیزمان را خواستاریم.

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            انجمن تخصصی صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه سازان خودرو کشور


لینک کوتاه : http://www.ismapa.com/?p=218
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

اطلاعیه ها

در پی در ج خبری با عنوان جایگزین پراید به بازار می آید از قول دبیر انجمن صنایع همگن توضیحات ذیل جهت تنویر افکار عمومی ارائه می شود.

اعضای انجمن تخصصی صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه سازان خودرو کشور نامه ای سرگشاده با موضوع «درخواست جلوگیری از بروز فاجعه در صنعت قطعه سازی کشور» به رئیس جمهوری نوشتند.

تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین دانشگاه علم و صنعت ایران و انجمن تخصصی صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه‌سازان کشور امضاء شد. جزئیات این تفاهم نامه به شرح ذیل می باشد.

نشست هم اندیشی قطعه سازان که به همت انجمن صنایع همگن قطعه سازان که روز یکشنبه ۱۰ تیر ماه برگزار شده با قرائت بیانیه پایانی به کار خود پایان داد.

بزرگترین گردهمایی قطعه سازان خودرو کشور با موضوع مشکلات و معضلات صنعت قطعه سازی کشور روز یکشنبه ۱۰ تیر ماه در محل تشکل های اتاق بازرگانی برگزار خواهد شد.

با برگزاری مجمع عمومی انجمن صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه سازان خودرو کشور، هیئت مدیره جدید این انجمن برای مدت سه سال آینده انتخاب شد.

با امضاء وزيرصنعت، معدن و تجارت پروانه تاسيس اولين انجمن تخصصي كشوري زير نظر اين وزارت خانه ابلاغ شد.

کلیه حقوق سایت محفوظ است . استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
کلیه حقوق سایت برای انجمن صنایع همگن قطعه سازان کشور محفوظ است . استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است