با حضور مدیرعامل ایران خودرو صورت گرفت

خطوط تولید مجموعه ۲۳ قطعه فلزی و بدنه خودرو با حضور مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو و دبیر انجمن صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه سازان کشور در شرکت مهندسی خور، در شهرک صنعتی سپهر به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی انجمن صنایع همگن قطعه سازی استان البرز، شرکت مهندسی خور به صورت تخصصی مجموعه های فلزی خودرو را تولید می کند و با افتتاح خطوط جدید، سهم بیشتری از زنجیره تامین صنعت خودرو را به عهده خواهد گرفت.

مدیرعامل شرکت مهندسی خور در این بازدید اظهار کرد: سابقه همکاری شرکت مهندسی خور با گروه صنعتی ایران خودرو به دهه هفتاد و زمانی باز می گردد که صنعت خودرو ایران از حالت مونتاژی کمی فاصله گرفت و به سمت تولید محصولات داخلی حرکت کرد.

سیامک مقتدری افزود: در نزدیک به سه دهه  همکاری شرکت مهندسی خور، این شرکت در تمامی پروژه های تولیدی ایران خودرو از پیکان گرفته تا سمند، انواع پژو، رانا، دنا، آریسان و اخیرا تارا مشارکت داشته و براساس این سابقه درخشان، علاقه مند هستیم سطح همکاری های دو مجموعه را در آینده افزایش دهیم.

گفتنی است، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو امروز –شنبه- با حضور در استان البرز، تعدادی از کارخانجات تولیدی قطعات در این استان را مورد بازدید قرار داد. همزمان با این بازدید؛ خطوط تولید قطعات جدید در شش شرکت عضو انجمن صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه سازی استان البرز به بهره برداری رسید.


لینک کوتاه : http://www.ismapa.com/?p=391
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

اطلاعیه ها

در پی در ج خبری با عنوان جایگزین پراید به بازار می آید از قول دبیر انجمن صنایع همگن توضیحات ذیل جهت تنویر افکار عمومی ارائه می شود.

اعضای انجمن تخصصی صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه سازان خودرو کشور نامه ای سرگشاده با موضوع «درخواست جلوگیری از بروز فاجعه در صنعت قطعه سازی کشور» به رئیس جمهوری نوشتند.

تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین دانشگاه علم و صنعت ایران و انجمن تخصصی صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه‌سازان کشور امضاء شد. جزئیات این تفاهم نامه به شرح ذیل می باشد.

نشست هم اندیشی قطعه سازان که به همت انجمن صنایع همگن قطعه سازان که روز یکشنبه ۱۰ تیر ماه برگزار شده با قرائت بیانیه پایانی به کار خود پایان داد.

بزرگترین گردهمایی قطعه سازان خودرو کشور با موضوع مشکلات و معضلات صنعت قطعه سازی کشور روز یکشنبه ۱۰ تیر ماه در محل تشکل های اتاق بازرگانی برگزار خواهد شد.

با برگزاری مجمع عمومی انجمن صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه سازان خودرو کشور، هیئت مدیره جدید این انجمن برای مدت سه سال آینده انتخاب شد.

با امضاء وزيرصنعت، معدن و تجارت پروانه تاسيس اولين انجمن تخصصي كشوري زير نظر اين وزارت خانه ابلاغ شد.

کلیه حقوق سایت محفوظ است . استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
کلیه حقوق سایت برای انجمن صنایع همگن قطعه سازان کشور محفوظ است . استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است