در پیام تبریک انجمن همگن قطعه سازی به فاطمی امین مطرح شد:

انجمن تخصصی صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه سازان کشور در پیام تبریک خود به وزیر جدید صنعت، معدن و تجارت، آمادگی اعضای تنها انجمن کشوری تحت نظارت این وزارت خانه را برای هر گونه هم افزایی و اهتمام در تعالی و تحقق برنامه ها و اهداف کلان وزارت صمت به ویژه در حوزه صنعت خودرو کشور را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی انجمن صنایع همگن قطعه سازی کشور، در این پیام آمده است:

وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت
با سلام و احترام
ضمن آرزوی توفیق روز افزون، بدینوسیله حسن انتخاب شایسته حضرتعالی، به عنوان مقام عالی وزارت صنعت، معدن و تجارت، با رأی قاطع نمایندگان ملت در مجلس شورای اسلامی را که حاکی از ضرورت بهره مندی کشور از درایت و دانش جنابعالی در امر صنعت، در این مقطع از حیات سیاسی و اقتصادی کشور است را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نماییم.
امید است در این عرصه گام های موثر در جهت پویایی و استقلال صنعتی کشور بالاخص صنعت بزرگ خودرو و قطعه سازی برداریم تا در سایه عنایات پروردگار بستر روشنی برای رشد و توسعه اقتصادی کشور عزیزمان فراهم گردد.
شایان ذکر است این انجمن نیز به عنوان تنها انجمن کشوری تحت نظارت آن وزارتخانه معظم، به عنوان بازوی اجرایی و مشورتی بخش خصوصی آن مقام عالی در حوزه صنعت خودرو آمادگی خود را جهت هر گونه هم افزایی و اهتمام در تعالی و تحقق برنامه ها و اهداف کلان وزارت صنعت، معدن و تجارت علی الخصوص در حوزه صنعت خودرو کشور اعلام می دارد.


لینک کوتاه : http://www.ismapa.com/?p=484
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

اطلاعیه ها

سومین شماره نشریه تخصصی انجمن صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه سازی کشور منتشر شد.

دبیر انجمن صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه سازی کشور در گفت وگو با یکی از رسانه ها، ضمن انتقاد شدید از تصدی گری دولتی در دو خودروساز بزرگ کشور، مدیریت خودروسازی در چنین شرایطی را دشوار توصیف کرده و کمترین تقصیر را در ضرر و زیان خودروسازان برای مدیران این شرکت ها قائل شده است، با این وجود، خبرنگار محترم این رسانه، با تقطیع جملات، تیتری انتخاب کرده که مفهوم اصلی را تغییر داده و مدیریت در خودروسازی را شبیه جوک توصیف کرده است.

در پی در ج خبری با عنوان جایگزین پراید به بازار می آید از قول دبیر انجمن صنایع همگن توضیحات ذیل جهت تنویر افکار عمومی ارائه می شود.

اعضای انجمن تخصصی صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه سازان خودرو کشور نامه ای سرگشاده با موضوع «درخواست جلوگیری از بروز فاجعه در صنعت قطعه سازی کشور» به رئیس جمهوری نوشتند.

تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین دانشگاه علم و صنعت ایران و انجمن تخصصی صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه‌سازان کشور امضاء شد. جزئیات این تفاهم نامه به شرح ذیل می باشد.

نشست هم اندیشی قطعه سازان که به همت انجمن صنایع همگن قطعه سازان که روز یکشنبه ۱۰ تیر ماه برگزار شده با قرائت بیانیه پایانی به کار خود پایان داد.

بزرگترین گردهمایی قطعه سازان خودرو کشور با موضوع مشکلات و معضلات صنعت قطعه سازی کشور روز یکشنبه ۱۰ تیر ماه در محل تشکل های اتاق بازرگانی برگزار خواهد شد.

با برگزاری مجمع عمومی انجمن صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه سازان خودرو کشور، هیئت مدیره جدید این انجمن برای مدت سه سال آینده انتخاب شد.

با امضاء وزيرصنعت، معدن و تجارت پروانه تاسيس اولين انجمن تخصصي كشوري زير نظر اين وزارت خانه ابلاغ شد.

کلیه حقوق سایت محفوظ است . استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
کلیه حقوق سایت برای انجمن صنایع همگن قطعه سازان کشور محفوظ است . استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است