- انجمن تخصصی صنایع همگن نیرو محرکه و قطعات خودرو - https://www.ismapa.com -

۸ سال غفلت، ۳ سال فرصت / شرط اصلی تحقق هدفگذاری های صنعت خودرو چیست؟

به گزارش روابط عمومی انجمن صنایع همگن قطعه سازی کشور، این شماره از «همگن» در هفته پایانی اردیبهشت ماه منتشر شده و در آن تحلیلی اجمالی بر رویکرد دولت، مجلس و دیگر نهادهای مرتبط با اجرای سند چشم انداز ۱۴۰۴ در حوزه خودرو صورت گرفته و به غفلتی که طی ۸ سال گذشته از ابلاغ، در اجرای برنامه های این سند وجود داشته، اشاره شده است.

همچنین هیات مدیره و تعدادی از دیگر اعضای انجمن صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه سازی کشور و چند نماینده مجلس شورای اسلامی در یادداشت ها و گفت وگوهایی اختصاصی، به این پرسش، پاسخ داده اند که شرط اصلی تحقق هدفگذاری های صنعت خودرو چیست؟

گزارش وضعیت صنعت خودرو و قطعه سازی کشور و مشوق های ساخت داخل قطعات نیز در قالب اینفوگرافیک های جذاب، بخش دیگری از این نشریه را تشکیل می دهد. پرسش دیگر تحریریه نشریه “همگن” از متخصصان و کارشناسان صنعت خودرو این است که ساختار صنعت خودرو چگونه اصلاح می شود؟

این نشریه علاوه بر تمامی اعضا انجمن، برای مدیران و تصمیم گیران وزارت صمت، مدیران صنعت خودرو و قطعه سازی کشور، اعضای کمیسیون های اقتصادی مجلس به ویژه کمیسیون صنایع و معادن، اعضای اتاق بازرگانی و تعداد زیاد دیگری از ذینفعان صنعت خودرو ارسال می شود. علاوه بر این، علاقه مندان می توانند برای دریافت نسخه فیزیکی این نشریه از طریق شماره تلفن ۸۸۶۷۵۵۸۲-۰۲۱ با روابط عمومی انجمن همگن تماس بگیرند.